Hakkımızda

Sönmez Tekstil & Tasarım İş ve Okul Kıyafetleri İmalatçısı

SÖNMEZ TEKSTİL BYECAN

Bursa İş Kıyafetleri & Bursa Okul Kıyafetleri & Bursa Personel Kıyafetleri
Kurumsal iş kıyafetleri, iş elbiseleri, personel giysileri, özel kolej, okul kıyafetleri ve promosyon imalatı ve satışı konusunda başta Bursa ve çevresi olmak üzere, yurt içinde başarıyla hizmet vermektedir.

Verdiğimiz hizmetler; Otel & Restaurant, Aşçı Kıyafetleri, Aşçı Önlükleri, Garson & Komi, İş Gömlekleri, İş Pantolonları, İş Yelek ve Kepleri, İş Önlüğü, İş Tulumu, İş Mont & Takımları, İş T-shirt & S-Shirtleri, İş Kazakları, İş Takımları, Hastane Önlükleri, Hastane Takımları, Temizlik Elbiseleri, İş Üniformaları, Güvenlik Kıyafetleri, İş güvenliği levhaları, Okul Kıyafetleri vb. alanlarında olmaktadır.

İş kıyafetleri sektöründe verdiği hizmeti birkaç safhada gerçekleştirmektedir. İşinizin türüne göre belirlenen ihtiyaçlarınız doğrultusunda, eldeki hazır tasarımların kullanılmasının yanında, Markanın daha anlaşılır bir mesaja dönüşmesi için size, özgün tasarım seçenekleri de sunmaktadır.

Ayrıca Sönmez Tekstil sektöründe tecrübesine güvenerek yola koyulan Byecan markasıyla çok farklı sektörlerde bulunan müşterilerine özel çözümler tasarlamakta ve sunmaktadır. Byecan markamızla, özgün model ve geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Sönmez Tekstil sektöründe tecrübesine güvenerek yola koyulan Byecan markasıyla çok farklı sektörlerde bulunan müşterilerine özel çözümler tasarlamakta ve sunmaktadır. Byecan markamızla, özgün model ve geniş ürün yelpazesiyle müşterilerine çözüm ortaklığı yapmaktadır.

Peki iş kıyafetleri neden önemlidir?
• Özellikle üretim alanında çalışan birçok firma için çalışanlarının günlük iş kıyafetlerini karşılamak bir gerekliliktir. Bu anlamda giysilerin kalitesi çalışanlara verilen değerin de bir göstergesidir.

• Çalışanın şirketin bir parçası olduğunu vurgulayan, takım ruhunu pekiştirmeye yardımcı bir araçtır.

• Şirketi görsel olarak ifade eder, kurumsal kimliğin bir parçasıdır.

• Tek başına bir reklam aracıdır.